Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To kara za tego pajaca, który tam urzeduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK to najbogatsza klika w Polsce i jeszcze im dawać 1% ????? To szczyt hipokryzji. Bogacz udaje skromnego zebraka! Ciągle im mało i mało. Do Rydzyka ksiądz idzie. Rydzyk ma, niekoniecznie da. KK to złoty cielec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w ramach pomocy się za was pomodlę i życzę wam udanych efektów. Zamiast znowu żebrać, weźcie się do uczciwej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mi powie czemu ci ludzie nie mogą normalnie uczciwie pracować na tygodniu jak każdy szanujący się człowiek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może dominikanie się podzielą. Tam miliony a tu gdzie przychodzą zwykli ludzie bieda. Proboscz - jeden z najlepszych w ostatnich latach i bardzo pobożny /I dlatego nie ma układów/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto powinno dołożyć, ale miasto woli dokładać do deweloperów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po ostatnich kazaniach ks. proboszcza to może być wina LGBT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ojciec tadzio z Torunia pomoże ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mi powie czemu ci ludzie nie mogą normalnie uczciwie pracować na tygodniu jak każdy szanujący się człowiek ?
 Przecież pracują, LOL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do biskupów o kasiorę. a jak nie to po kredyt do Stefczyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę naprawić rynnę. Nikt mi nie da, muszę ciężką pracą zarobić na ten remont. Qrwa mać do roboty lenie!!!!!! Pasożyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj im i daj i daj. Ciekawe kiedy ostatnio pochylił się nad losem biednych, chorych albo starszych osób tak jak troszczy się o klasztor bernardynów. Żadna inicjatywa kapłana, który szerzy nienawiść wobec innych Polaków nie spotka się z moją akceptacją. Matuszny to nie jest twarz Kościoła, która ma cokolwiek wspólnego z ewangelią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwoty z kapelusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiekt zabytkowy podlega prawnej ochronie. Miasto - zamiast wywalać pieniądze na bzdurne wydatki - carskie tabliczki z numerami domów (kulturowy anachronizm!) - powinno wesprzeć proboszcza w staraniach o renowację obiektu. Tym bardziej, że ks. Matuszny nie jest pazerny na pieniądze, czemu dawał wyraz wiele razy, i te pieniądze będzie mu trudno zdobyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci, którzy źle mówią o Księdzu Proboszczu, proszę wniknąć w jego działalność na rzecz parafii - ślub bez opłat, inne sakramenty również. Za intencję mszalną również dobrowolna ofiara, a nie z góry narzucona suma. I wiele wiele innych. Proszę się zastanowić, zanim ktoś napisze z góry oceniając, że skoro to ksiądz o coś prosi, to nic nie powinien otrzymać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto wydało rezerwy na ochronę parady zboczeńców, więc już kasy ni mo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Korporacji,jaką jest KK, nie ma zwyczaju pomagania biedniejszym parafiom, tylko po pieniądze woła się z zewnątrz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci, którzy źle mówią o Księdzu Proboszczu, proszę wniknąć w jego działalność na rzecz parafii - ślub bez opłat, inne sakramenty również. Za intencję mszalną również dobrowolna ofiara, a nie z góry narzucona suma. I wiele wiele innych. Proszę się zastanowić, zanim ktoś napisze z góry oceniając, że skoro to ksiądz o coś prosi, to nic nie powinien otrzymać...
 Ale czy ktoś tu o nim mówi źle ?? Winny jest system jego korporacji i koledzy po fachu typu rydzyk. Niestety, do puki będą okradać Polaków, nawet przez NFZ który nie ma pieniędzy na leki, a ma na utrzymywanie dla nich etatów szpitalach, tacy prawdziwi księża z powołania będą ,,obrywać'' rykoszetem. Zgubiła ich pazerność i naród ma dość dźwigania tego krzyża o czym daje wyraz niezadowolenia i mówi coraz częsciej wprost że ma dość pedofili, okradania nas pod przykrywką konkordatu i ogłupiania dzieci od małego przy pomocy ,,lekcji'' religi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiekt zabytkowy podlega prawnej ochronie. Miasto - zamiast wywalać pieniądze na bzdurne wydatki  - carskie tabliczki z numerami domów (kulturowy anachronizm!) - powinno wesprzeć proboszcza w staraniach o renowację obiektu. Tym bardziej, że ks. Matuszny nie jest pazerny na pieniądze, czemu dawał wyraz wiele razy, i te pieniądze będzie mu trudno zdobyć.
 A mi się te tabliczki bardzo podobają. I nie wiem czemu tak bogata instytucja jak KK ma jeszcze dostawać kolejne wsparcie finansowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje poprosic ojca Tadeusza z Torunia. Napewno ten dobry pasterz pochyli sie nad losem kościoła..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...